En Güvenli Taşınmalar

Fındıklı Evden Eve Nakliyat

Fındıklı evden eve nakliyat İstanbul’da evden eve nakliye sektörü içinde 20 yıldan fazla tecrübe, deneyim ve birikimimiz ile hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerdeki gibi evinizin ve eşyalarınızın taşımasında firmamız ve anlaşmalı olduğumuz Sigortalama şirket garantisi altında sigortalanır. Bina ve yüksek katlara hasarsız taşıma sonuç odaklı Asansörlü nakliye hizmeti verilir. Evinizi taşıma öncesinde isteğe bağlı paketleme, ambalaj ve toplama profesyonel elemanlar eşliğinde yapılır.
Fındıklı Ev Taşımacılıkta, Elektrikli ev eşyaları ve tüm Mobilyalarda Demonte – Monte taşıma bittikten sonra yeni evinizde usta elemanlarımız ile Kurulum ve Yerleştirme işlemi yapılarak teslim edilmektedir. Dünya standartlarının teknolojilerine sahip modern araçlarımız ve İstanbul trafiğine hakim olan uzman ve daimi Şoförlerimiz eşliğinde İstanbul geneli tüm semtlere ve Şehirler arası güvenle dolaşarak istenilen adrese zamanında eksiksiz, kusursuz, hasarsız olarak ev eşyalarınız teslim edilir. Evinizi kaliteli bir şekilde taşınması olduğu kadar, Ekonomik ücretler ile taşıması müşteriler için en önemli unsurdur. 
Fındıklı Ucuz Nakliyat, Şirketi olarak Bizlerde bu politikada hareket ederek, müşterilerimiz ile istişare ederek ortak bir payda buluşarak en uygun fiyatlar ile sizlere bu hizmeti sağlamaktayız. Taşıma hizmeti öncesinde müşterimiz ile olan görüşme esnasında ev taşıma da yapılacak olan çalışmalar belirlenerek, buna göre taşıma ücretleri belirlenmektedir. İstenilirse de  Fındıklı nakliyat telefonlarından, Bizi arayarak hizmet detayları Uzman Ekspertiz tarafından gözlemlenir ve belirlenen hizmet çalışmamız bir rapor şeklinde sizlere sunularak hizmeti satın almanızda karar kılmaktayız. Bu Ücretsiz verilen hizmetimiz taşıma sırasında ve taşıma sonrasında olası herhangi olumsuz vakaları ortadan kaldırmaktadır. Geçmişten gelen köklü bir şirket olmamız sebebiyle evden eve taşıma, ev taşıma, ev eşyası taşıma, villa, köşk, yalı nakliye hizmetlerinde İstanbul Avrupa yakasının lojistik sektöründe en çok tercih edilen 
Fındıklı En İyi Nakliyat Şirketi, güveni ile müşterilerimizin gururla güveni kazanmaktayız. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile sorunsuz ev taşımacılığını 7/24 saat dilimlerinde çalışarak  Fındıklı evden eve nakliyat  güvenli ve emin ellerle yaparak müşterilerimizi hizmette daima bir adım önde olmanızı sağlar…

Kağıthane evden eve nakliyat


Fındıklı evden eve nakliyat


Fındıklı Ofis Taşıma

Kağıthane nakliye firması, Ofis taşımacılık adına zengin tecrübesi ve uzman çalışma kadrosuna sahip olarak hizmet veren lider bir firma. Ofis eşyalarınız büyük titizlik ile taşıması yapılır, Masa, koltuk, dolap gibi kaba eşyaların teknik malzemeden ayrı paketleme ve taşıması yapılırken dikkatli olunmaktadır. Bilgisayar, projektör, fotokopi, faks cihazı, yazıcı gibi hassasiyet isteyen eşyalar özel kutu ve ambalajlara yerleştirilerek taşıma ve yolculuk esnasında çok dikkatli davranarak hasarsız yeni büronuzu taşınması yapılmaktadır.  Fındıklı işyeri taşımacılığı, Günlük rutin yapılan işleriniz de herhengi bir aksaklığa uğratmamak adına, uzman elemanlarımız ile mesai saatleri dışında çalışarak yeni çalışma alanınıza taşınma sürecini sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz. Küçük ve büyük ölçütlerede olan çalışma alanlarınızı taşıma ihtiyacına uygun çeşitli boyutlar da olan araçlarımız mevcut olmaktadır. İş yerinizin büyüklüğü ve eşyaların azlık ve çokluk oranları ve taşıma mesafesinin uzun olması gibi durumlar tespit edilerek, hizmet bedelinde fiyat değişikliği ister istemez olmaktadır. Modern taşıma adına tüm yenilikleri ile hasarsız taşımayı Sigorta garantisi vererek hizmet etmektedir. Her türlü ofis ve iş yerinizin parça olan eşyalarınızı ve tüm mal giriş çıkış hizmetlerinde güvenle arayabileceğiniz  Fındıklı nakliyeci, sizlere bir telefon kadar yakınız. Ofis, AVM, Büro, İşyeri, Yazıhane, Homofis, Klinik, küçük-büyük ve orta dereceli kurum ve kuruluşların taşınmasında Güvenle bizi arayarak kaliteli hizmeti satın alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hemen ara